sobota, października 27, 2007

Zap Mama zaśpiewa w Warszawie

Zaśpiewa, i to już wkrótce, bo 30 listopada w Klubie Palladium przy ulicy Złotej 7/9. Bilety można już nabyć, w cenie 79-89, w sieciach eventin i ticketpro. Imprezę organizuje agencja Good Music. Więcej informacji o koncercie znajdziesz tutaj.

Jeśli nie wiecie kim jest oto wspomniana już Zap Mama, to odsyłam do notki biograficznej na ticketpro, z zastrzeżeniem, że kawałek Wadidyusay? wcale nie był hitem i pochodzi z krążka Ancestry In Progress z 2004 roku, o którym w ogóle nie wspomniano. Marie znana jest głównie z gościnnego udziału na płycie Eryki Badu Worldwide Underground, w kawałku Bump It oraz z autorskich Bandy Bandy oraz Iko Iko, z soundtracku do Mission Impossible ileśtam, wyprodukowane przez Hansa Zimmera.

Tak czy inaczej poważnie rozważam opcję pojawienia się na tym evencie. Może będą sprzedawali płyty Zap Mamy, których niestety w Polsce się nie wydaje.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Przez pol roku marudzilam, ze to moje marzenie byc na jej koncercie. W zyciu sie nie spodziewalam, ze do nas przyjedzie. Az sie poplakalam ze szczescia. :) Dobrze, ze tu wpadlam, bo bym nic nie wiedziala.

Ola aka MISSandra ;)