poniedziałek, października 29, 2007

Nowe single & album Lenny'ego Kravitza

Chcąc niechcąc Lenny Kravitz, jako jeden z moich ulubionych wykonawców czy też jako artysta oscylujący wokół czarnych klimatów, także musi się tutaj znaleźć. A jest ku temu poważny powód, bowiem 5 lutego 2008 roku wydaje on swój ósmy już studyjny album zatytułowany It Is Time For A Love Revolution. Krążek zawierał będzie 14 nowych kompozycji napisanych, wyprodukowanych i wykonanych przez Kravitza. Wśród nich znajdą się dwa nowe single Lenny'ego - Bring It On and I’ll Be Waiting, których odsłuchać można na oficjalnym profilu myspace gwiazdora. Ponadto już jutro zostanie zaprezentowana okładka nowego albumu.

Oba nowe utwory są świetne, z czego I'll Be Waiting jest zdecydowanie bardziej singlowe i dużo łatwiej wpada w ucho. Bring It On mimo przebojowej chwytliwej melodii ma zbyt dużo instrumentalnych gitarowych fragmentów i brakuje mu wyraźnego refrenu, które posiadała zdecydowana większość wcześniejszych hitów Kravitza.

Nie mogę się już doczekać nowego materiału. Jako że Lenny nie jest raczej z tych, którzy lubią przekładać premiery, oczekuję go w okolicach moich urodzin.

Download Bring It On (Rip)
Download I'll Be Waiting (Rip)

7 komentarzy:

Bahia Oawi pisze...

tez czekam na ten album niecierpliwie. bylabym szczesliwa gdyby bylo to cos w stylu '5' bo to zdecydowanie moja ulubiona plyta od Lenny'ego. oba kwalki zaprezentowane przez Ciebie podobaja mi sie, z czego 'I'll Be Waiting' bardziej. bardzo ciekawa jestem tego nowego krazka.

aaktt pisze...

"Bring It On" trochę trąci "5"
Aczkolwiek ja wolałbym coś w okolicach fuzji "Lenny" i "Let Love Rule" :)

vanilla pisze...

Lenny jest absolutnie boski! czekam niecierpliwie, a poki co zapuszcze sobie starszy material, bo mi sie az zachcialo jak to przeczytalam :)

Bahia Oawi pisze...

btw - boska fote dales akcie ;D

aaktt pisze...

dzięki :D

Lenny wygląda tu bardzo fajnie :)

emm! pisze...

Szczerze powiedziawszy, to zapowiada się średnio. Przynajmniej jak na razie.

Anonimowy pisze...

Malutka poprawka niestety płyta ma wyjść dopiero 02.05.2008r. Ja uwielbiam Lennego już się nie mogę doczekać płyty :D