sobota, października 06, 2007

Craig Mc Hammer David ?

Mamy już teledysk do tego strasznego numeru, którego nazwy obiecałam sobie nie wymieniać. Co jest zaskakujące, sam klip nie jest aż taki straszny. Po pierwsze baaardzo pasuje do utworu, jest baaardzo żywy i energetyczny, baaardzo w stylu lat '80, co jest baaardzo modne NIESTETY teraz, taka baaardzo Mc Hammer jest ta Krejdżina ! Gdyby jeszcze kolorystycznie było trochę więcej porządku i Craig potrafił naprawdę tańczyć, byłoby już zupełnie dobrze. Prawdą jest, że Krejdżina jest specjalistą od tzw. chicken dance, który jest absolutnie boski w jego wykonaniu na scenie, ale ma niewiele wspólnego z ruchami a la Timberlake czy Usher. No cóż, nie można mieć wszystkiego. Jak na Davida, to i tak jest sporo. I chyba można powiedzieć, że jest on już officially back, non?

6 komentarzy:

agee pisze...

Wiem, że zostanę za to zlinczowana, ale ja ten utwór naprawdę bardzo lubię - strasznie pozytywna energia i nogi same rwą sie do tańca:D A tygrysek w klipie rozłożył mnie na łopatki;)

* pisze...

Wybaczcie, ale coś za dużo Craiga tutaj ostatnimi czasy.. Rozumiem, że kierujecie się swoim gustem, ale bądźmy bardziej obiektywni. Craig jak dla mnie jest mało soul.. A i to ja pewnie zostanę zlinczowana :)

siostra pisze...

to do emm z pretensjalmi. ale nie mozesz jej miec za złe ze promuje artyste, ktorego lubi. poza Craigiem jest sporo innych ciekawych postów. bez przesady.

ja sie go boje troche. jakos mi nie pasuje taki przypakowany. wyglada jakby miał uciekac z wiezienia z Michaelem Scofieldem.

emm! pisze...

Easy i w ogóle wezcie sobie jakiś chill pill. Licznowanie ? Proszę ! Uwielbiam wrzuty, więc proszę się nie krępować. A co do Craiga, to:

primo - myślę, że w chwili obecnej soul Craiga jest gdzieś na poziomie Beyonce. Ona może być soul, więc czemu Craig nie może ?

secundo - nie wiem, czy 5 postów związanych z Craigiem na ponad 600 wszystkich tekstów na soulbowlu świadczy o jakiejś jego niezwykłej nadaktywności, bo z rachunku wynika, że raczej nie. Poza tym, spokojnie, jak tu u niego bywa album może ponieść sromotną porażkę i nie usłyszymy o nim przez najbliższe 3 lata, więc jak teraz napiszę o jeden post więcej, tak po prostu na zapas, to wszystko się wyrówna.

A przede wszystkim, proszę przeczytać disclaimer - my nie jesteśmy obiektywni. Coś takiego nie istnieje, chyba że jest to notatka z PAP-u.

Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Bardzo dobrze ze EMM! pisze duzo o CRAIGU!
oby tak dalej :)
Klip jest fajny, tygrysek rozklada na lopatki ;)
Pozdro dla EMM!

aaktt pisze...

klip dużo dodaje tej piosenczynie ^_^ ale to chyba za mało, żeby uratować craiga...?