piątek, września 14, 2007

Nowy klip: Mark Ronson ft. Amy Winehouse "Valerie"

Kolejnym singlem z albumu Marka Ronsona "Version" jest kolaboracja z Amy Winehouse - przeróbka utworu grupy The Zutons, "Valerie". Jak zapewne wiecie, Amy przechodzi ostatnio całą masę problemów osobistych, alkoholowych, narkotykowych, małżeńsko-bijatykowych, etc. Nikogo nie zaskoczyło więc, że nie pojawi się ona na planie teledysku do wspólnego singla z Markiem. Ronson jednak wkurzył się na Winehouse, bo ta zamiast się kurować, wygrzewała plecki na wakacjach - postanowił, że nakręci sobie klip bez niej. Amy zastępują w nim... The Winettes! ;D Każda z tych pań ma w sobie coś z Amy - a to fryzurę, a to makijaż, a to ubranie. Moim zdaniem video wyszło bardzo ciekawie, pomysł jest niebanalny i nie wiem, czy z panią Wino nadal byłoby tak nietuzinkowo. ;)

A jeżeli pozostajecie bardzo spragnieni widoku Amy Winehouse, to na pewno z chęcią zerkniecie na fragment jej sesji dla AOL, gdzie zaśpiewała akustyczną wersję "Valerie" - po prostu szczęka opada!

4 komentarze:

soulshit pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
soulshit pisze...

Beci te "rewelacje" są wyssane z palca. Mark zdementował sensacje. na myspace czy cos w tym styku

Beci pisze...

Ale jakie rewelacje? Fakt jest faktem, że Amy się nie pofatygowała na plan. A jakie są tego powody, zapewne się nie dowiemy. ;)

soulshit pisze...

Nie bylo w planach teldysku z Amy. Mark potwerdzil, ze dalej będą razem współpracwać i że dalej są przyjaciółmi.