czwartek, września 27, 2007

Michael Jackson i jego NOWA sesja zdjęciowa dla L'Uomo Vogue!Cytuję za dziennikiem.pl:

Pierwsza od lat oficjalna sesja zdjęciowa Michaela Jacksona oraz wywiad z artystą ukażą się w październikowym numerze magazynu "L’Uomo Vogue”.
Choć pismo trafi na rynek dopiero w przyszłym tygodniu, to zeskanowany materiał znalazł się już w internecie. Czarno-biała okładka magazynu ukazuje piosenkarza w typowej dla niego tanecznej pozie.

Na wszystkich zdjęciach Jackson ubrany jest w stroje z kolekcji autorstwa włoskiego projektanta Roberto Cavallego. Według jednego z dziennikarzy "L’Uomo Vogue’a", to efekt umowy między Jacko a Cavallim, który w zamian za promocję jego ubiorów pomoże piosenkarzowi przy stylizacji i wyborze kostiumów do trasy koncertowej.

"Wiadomo, że podczas sesji zdjęciowej Jackson był ciągle niezadowolony, a samo ułożenie jego włosów zajęło trzy godziny! To dłużej niż przygotowanie fryzury jakiejkolwiek modelki w trakcie tegorocznego New York Fashion Week" - zdradza dziennikarz.


I jeszcze takie maleństwa:

To wszystko, co na razie jest w internecie, kiedy tylko się pojawią pełne skany, zaprezentujemy je. Ja darzę Michaela ogromnym sentymentem, a jego muzykę wielką miłością - to nie tylko dźwięki dzieciństwa; mimo całej jego frikowatości, nikt nie odmówi Jacksonowi ogromnego wpływu, jaki wywarł na ludzi i cały przemysł muzyczny, a gdyby nie on, to nie wiem, jakby wyglądała obecna muzyka. Tak, wiem, że piszę, jakby on umarł, ale się wzruszyłam ;) Wracaj do formy Jacko! Zdjęcia ładne ;)

3 komentarze:

Bahia Oawi pisze...

jak dla mnie to on rzeczywiscie umarl. kocham jego starsza tworczosc ale jezeli ma tworzyc takie gnioty jak w ostatnich latach to ja dziekuje.

soulshit pisze...

Mam nadzieję, ze Michael powróci w wielkim stylu.

siostra pisze...

Maj-kel! Maj-kel!