niedziela, września 23, 2007

Nowe piosenki: Ashanti, Mya, Danity Kane, M.I.A.

Kilka nowych songów na zakończenie tygodnia :)

Ashanti - Hey Baby (After The Club)

Kawałek "Hey Baby (After The Club)" jest zapowiadany jako pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Ashanti "The Declaration". Wyprodukowali go 7 Aurelius i Mario Winans, który udziela się w piosence wokalnie. Swoje palce maczał tu też Diddy, co słychać bardzo wyraźnie - "Hey Baby" zawiera elementy żywcem wyjęte z "Last Night", które Puffy nagrał razem z Keyshią Cole. Poza tym rażącym podobieństwem, kawałek jest bardzo porządny, melodyjny i uroczy - nie jestem jednak do końca przekonana, czy to najlepszy wybór na comebackowy singiel dla Ashanti...
DOWNLOAD
Mya - The Only One

Utwór "The Only One" Mya umieściła na swoim MySpace kilka dni temu. Pochodzi on z sesji nagraniowej do albumu "Liberation" (premiera 23 października... przynajmniej dopóki nie podadzą nowej daty ;)), ale nie znajdzie się na ostatecznej wersji krążka. Mimo to warto posłuchać - emocjonalne mid-tempo.
DOWNLOAD
Danity Kane - Take It Further

Nie interesuję się zbytnio pannicami z Danity Kane, nie rozróżniam ich i nawet nie znam ich imion, ale niedawno wpadła mi w ręce ich piosenka "Take It Further" - posłuchałam i zdecydowanie przypadła mi do gustu! Jest bardzo sexy i zmysłowa. Nie pytajcie mnie, skąd pochodzi - ponoć to jakiś nowy wyciek ze studia, w którym pracują nad drugim krążkiem, ale nie dam sobie za to ręki uciąć. Zamiast się zastanawiać, pobierajcie!
DOWNLOAD
M.I.A. - Boyz (Remix) ft. Akon & Rock City

I na sam koniec coś od mojej faworytki, czyli Mayi Arulpragasam aka M.I.A. - remiks pierwszego singla z jej najnowszej płyty "Kala". Na featuringu pojawili się Rock City oraz... Akon. Przeraziłam się, gdy usłyszałam o tym ostatnim, ale ku mojemu zdziwieniu, wcale nie zepsuł tego remiksu. Wraz ze swoim kompanem nadał piosence "Boyz" bardziej reggae'owego klimatu. Warto się zapoznać :)
DOWNLOAD

2 komentarze:

soulshit pisze...

After the Clb oi Last Night wyprodukowa l Mario Winans, to jego produkcja. Diddy zapewne tylko machnal nawijke, zreszta b. ambitna... 7 aurelius to etatowy producent Ashanti wiec nie dziwi jego obecnosc w kredfytach.

Beci pisze...

Co do Danity Kane, to kawałek nie jest nowy - dowiedziałam się, że był dodawany jako bonus do debiutanckiej płyty. Cóż, jak to pewna osoba powiedziała - zawiało domkiem na prerii ;D