piątek, sierpnia 17, 2007

New R&B jointsKolejny singiel z albumu "Curtis" Fiddy'ego, który miał promować album dopiero od października. Siostra kilka dni temu zamieściła klip do tego kawałka. Całkiem porządny utwór jak na 50'ego.
50 Cent ft. Robin Thicke - Follow My Lead

Pierwszy singiel z nowego albumu Jagged Edge, na feacie Ashanti. O ile niezbyt lubię takie zespoły, tak ten joint jest całkiem ok.
Jagged Edge - Put A Little Umph In It

Nowy remix pierwszego singla z nowej płyty Keyshii Cole, w którym gościnnie pojawiają się T.I. oraz Young Dro. Sama Keyshia też zaśpiewała kilka nowych linijek. Obecnie "Let It Go" znajduje się na 16 miejscu na Billboardzie, więc wypuszczenie remixu to bardzo dobra zagrywka. Go Keysh'!
Keyshia Cole ft. T.I., Young Dro & Missy Elliott - Let It Go (Remix)B-side z nowego singla Amy Winehouse, czyli "Tears Dry On Their Own". Czy to reggae czy tylko mi się wydaje? W sumie nie dziwię się, że to tylko b-side.
Amy Winehouse - You're Wondering Now

Outtake z płyty "Introducing Joss Stone". Lepszy od niektórych piosenek, które znalazły się na albumie.
Joss Stone - Flower Child

Nie wiem skąd to się wzięło, więc tylko mogę przypuszczać, że jest to kawałek z sesji nagraniowej nowego albumu "Liberation". Majka dobrze się odnajduje w piosenkach up-tempo, co słychać tu bardzo wyraźnie. Coraz bardziej się nie mogę doczekać na leak nowego albumu.
Mya - SeriousZnowu Joss, tym razem w nowym singlu z nowego albumu Angelique Kidjo. "Gimme Shelter" całkiem dobrze odzwierciedla klimat całego albumu "Djin Djin", więc cieszę się, że ten utwór został singlem. No i trzeba zaznaczyć, że w klipie Joss wygląda świetnie. Jeśli jeszcze nie słyszeliście nowego albumu Angelique - koniecznie musicie to nadrobić!
Angelique Kidjo ft. Joss Stone - Gimme Shelter

Świeżo wycieknięty kawałek z albumu "Graduation". Nie wiem, może jakość tego nagrania sprawia, że niezbyt do mnie przemawia.
Kanye West ft. Lil Wayne - Barry Bonds

"Super Villain" to potwierdzony drugi singiel z nadchodzącego albumu "Her Name Is Nicole". Bardzo chwytliwy refren to zdecydowanie najmocniejsza strona tego kawałka. Wakacyjnie, optymistycznie i bujająco.
Nicole Scherzinger - Super VillainZgwałcono jedną z najpiękniejszych slow jamów R&B tego roku. Nawet ten szybki bit niezbyt pasuje do tej piosenki. Ja rozumiem, że ta piosenka odniosła duży sukces i wydanie remixu to świetny zabieg, ale ten akurat się nie udał.
Fantasia ft. Polow Da Don & Young Jeezy - When I See U (Remix)

Moja dziewczyna Kelly zdecydowanie potrzebuje nowego menedżmentu i ludzi od PR. "Ghetto", czyli jedna z najsłabszych pieśni na nowym albumie jest nowym singlem w USA (początkowo miał być to kawałek "Comeback"). Pewnie myślą, że Snoop trochę pomoże temu kawałkowi na listach. Wątpię.
Kelly Rowland ft. Snoop Dogg - Ghetto

Nowy singiel z "Planet Earth". Nie zachwyca mnie tak jak cały album.
Prince - Chelsea Rodgers

Brak komentarzy: