niedziela, sierpnia 12, 2007

Angie Stone update - album, teledysk, zdjęcia

Stęskniliście się za Angie Stone? Oto ona. Angie udzieliła wywiadu prosto z serca dla magazynu Essence. Na szczęście dla nas cały wywiad ukazał się w internecie. Angie mówi w nim o rozstaniu z poprzednim labelem, swojej nadchodzącej płycie "The Art of Love and War", o nowym narzeczonym i dawnej miłosci swego życia - D'Angelo (o którym w tym wywiadze mówi dużo i wylewnie). Oczywiście, że nie będę dla was tłumaczyć tego arcydługiego artykułu. Poćwiczcie swój angielski ;)
Sprawdźcie co nowego u Angie

Poza tym odwiedźcie stronę Angie, która już reklamuje jej nowy album: http://angiestoneonline.net/ , oraz obajrzyjcie teledysk do pierwszego singla z nadchodzącej płyty:

Angie Stone ft Betty Wright - Baby

Na sam koniec okładka nowej płyty:

I pare fotek z sesji Marka Baptiste czyli nowego promo:

Phew, to był wyczerpujący update. Jak widać machina promocyjna ruszyła całą parą więc płyta już chyba niedługo (nie znalazłam żadnej daty). A to oznacza, że Angie jest już trzecią soul divą, obok Jill Scott i Eryki Badu, szykująca się z wydaniem krążka jesienią. To będzie wojna! Ha ha! Oczywiście skorzystamy na niej my czyli fani :)

4 komentarze:

siostra pisze...

btw teledysk jest uroczy :) szczegolnie jak Angie powala złodzieja. wiecie, że ona by mogła to zrobić :D to widać

vanilla pisze...

yeeeey, kochana Angie powraca :) I can't wait <3

Beci pisze...

Rzeczywiście, dopiero teraz obejrzałam klip - jest świetny! Uroczy i zabawny, piosenka też bardzo przyjemna :) Czekam na jakiś update ;)

Afrodiziac13 pisze...

Good Blog ;)

My Blog RnB, Soul, Zouk ==> http://afrodiziac13.blogspot.com