czwartek, sierpnia 30, 2007

Amy Winehouse nie pojawi się na VMAsAmy Winehouse nie wystąpi na tegorocznych Video Music Awards albo gdziekolwiek indziej w Stanach Zjednoczonych w najbliższym czasie.

Brytyjska piosenkarka miała wystąpić w Las Vegas 9 września na jednej z największych imprez MTV, ale w środę jej amerykańska filia wytwórni oświadczyła, że jej wszystkie najbliższe występy w Stanach zostały odwołane z powodu chęci utrzymania artystki w dobrym zdrowiu.

Jest to ostatnie niepowodzenie utalentowanej, aczkolwiek mającej problemy 23-latki. W ostatnim tygodniu została sfotografowana ze swoim mężem, Blakiem Fielder-Civil, krwawiąca i poobijana po oczywistej "walce" w jednym z londyńskich hoteli.

Plotkarska witryna PerezHilton.com po wydarzeniu napisała, że kontaktowała się z Amy i ta mówiła, że nie jest to wina jej męża, tylko jej samej - jako że mąż przyłapał ją na zamiarze wzięcia narkotyków.

Źródło


No i wyszły mi dwa niusy w jednym, jako że zapomniałem napisać o tej okropnej focie kilka dni temu. W sumie szkoda, że nie wystąpi, ale i tak chyba nie byłaby największą gwiazdą gali, right? Amy, szybko wracaj do siebie.

1 komentarz:

Aszton pisze...

szkoda :( ale niech idzie narazie na Rehab, zeby już było ok :D