czwartek, lipca 19, 2007

Usher próbuje zamknąć własny fansite

Coś musi być z tobą nie tak jeśli walczysz ze swoim głównym fansajtem Ush.


Pewne źródła donoszą, że Usher próbuje doprowadzić do zamknięcia strony http://usherforever.com/, ponieważ prowadząca stronę Erika Jackson zimno traktuje na fansajcie jego narzeczoną, Tamekę Foster.
Foster nie jest szczególnie popularna wśród fanów Ushera. Krążą plotki, że to ona była odpowiedzialna za zwolnienie menadżerki Ushera (i jednocześnie jego matki) Jonetty Patton.
W maju Usher zrezygnowal też z usług swojego rzecznika prasowego Chrisa Chambersa, z którym wspólpracował od bardzo dawna, który podbno odradzał mi pisanie niedawno opublikowanego "otwartego listu". W owej publikacji piosenkarz napisał m.in. że "to niepokojące, że media i bloggerzy (udający "fanów") bezustannie spekulują na temat osobistych aspektów mojego życia."
Usherforever.com opublikowało odpowiedź na ów list (która jednak w rzeczywistości pochodziła z magazynu Rolling Stone) i nazwała wystosowanie takiego listu "małostkowością".
Jakby tego było mało kolejne źródła donoszą, że Usher najprawdopodobniej nie wyrobi się z ukończeniem nowego albumu w terminie wyznaczonym na sierpień. Z drugiej strony rzeczniczka Jive Records twierdzi, że żaden ostateczny termin nie został ustalony.


Na zdjęciach: z lewej - Usher i Tameka Foster, z prawej - Usher z mamą Jonettą Patton.
SOURCE

1 komentarz:

Beci pisze...

Na miejscu webmasterki tej strony, straciłabym jakikolwiek sentyment do Ushera. :|