czwartek, lipca 26, 2007

Ms. Kelly - nowa sesja & foty z planu klipu

Jak zwykle dużo się dzieje u mojej dziewczyny Kelly. Właśnie pojawiła się nowa sesja zdjęciowa, której autorem jest niejaki Mark Squires - Kelly wygląda na niej BOSKO! Czyż nie?
Co do muzyki Kelly: dużo osób się zastanawia jak to jest z jej nowymi singlami. Na czacie ogłasza, że oficjalnym drugim singlem jest piosenka "Comeback", a na reakcję fanów, że powinna być to piosenka "Work" odpowiada, że nie może jej wydać z legalnych powodów. Kilka dni potem dzwoni do swojego fanklubu i mówi, że 19 i 20 będzie kręciła teledyski zarówno do "Work", jak i "Comeback". WTF??? Otóż dziś management Kelly podał info, że "Comeback" jest singlem dla Ameryki, natomiast "Work" otrzymujemy my, Europejczycy. Pojawiły się też zdjęcia z planu klipu do "Work". Nawet nieźle. Tylko dlaczego Kelly dostała gorszy strój od tancerek?!
A jeśli ktoś jeszcze nie słyszał nowych singlowych propozycji Ms. Kelly - niech szybko nadrabia:
Download "Comeback"
Download "Work"

1 komentarz:

Beci pisze...

OMG, ta sesja nie jest boska. Jest ABSOLUTNIE PRZEBOSKA!!! Pierwsze zdjęcie to cudo, och <3 Pięęęęęknie! Co do singli, to w sumie fajnie. Bardzo lubię "Work", a hubba bubba też mi przypadło do gustu nawet ;p Więc jeśli kawałki będą wydane w tym samym czasie, to ja jestem za. A potem mogłaby wypuścić "Love" :>