sobota, lipca 14, 2007

Ms. Kelly, where you at?Dużo się dzieje też u Kelly Rowland. Jej najnowszy singiel "Like This" wreszcie zaliczył duży awans na liście Billboardu i obecniej jest na miejscu 30 (z 50). Na liście R&B natomiast kawałek zatrzymał się na pozycji 10. Tak na marginesie - Kelly w tym tygodniu pojawiła się w dwóch programach i wystąpiła właśnie z "Like This", jak zwykle świetne występy, teraz wygląda bardzo świeżo.
"Like This" live @ The View
"Like This" live @ The Morning Show


Ale w drodze już nowy singiel. Pomimo, iż do tej pory wszędzie można było przeczytać, że będzie to piosenka "Comeback", tak naprawdę ostatnio wyciekła informacja od pracownika wytwórni Sony/BMG, że jednak tzw. sophomore singlem zostanie "Work (Put It In)". Można to ewentualnie wytłumaczyć tym, że Kelly planuje dwa osobne single dla Europy i USA. W każdym razie teledysk do nowego singla będzie kręcony w czwartek i piątek w L.A.

I na koniec nowy track od Ms. Kelly. "Tell Me" to prawdopodobnie outtake z sesji nagraniowej do nowego albumu. Szkoda, że nie znalazł się na albumie, bo to naprawdę fajny track.
Download "Tell Me"

Brak komentarzy: