niedziela, maja 27, 2007

Trzy kawałki ze stajni Ushera, które na pewno polubicie...

Ostatnio znowu zaczynam wracać do Usherowej twórczości. A to za sprawą kilku kawałków, które ostatnimi czasy do wyraźnie wpadły mi w ucho. Nie są to kompozycje super-extra-fresh, ale nie można także nazwać ich przeterminowanymi. 3x Usher nie znaczy wbrew pozorom tyle co 3 nowe utwory Ushera, ale trzy tracki wykonawców, którzy są lub byli z Uszatkiem w jakiś sposób związani.


Ooh Shawty by Usher
Utwór nie pierwszej świeżości, bo wyciekł bodajże pod koniec zeszłego roku, ale mimo to odkryłem go dopiero niedawno. W marcu pojawiła się plotka, że będzie to pierwszy singiel promujący nowy album artysty, czemu z prędkością błyskawicy zaprzeczył sam Ush. Wcześniej utwór krążył jako remix, z gościnnymi udziałami jakichś dziwnych ludzi. Tu kawałek w oryginalnej wersji - 100% Usher.
peaked at #48 on my personal charts

Private by One Chance & Akon
One Chance, czyli grupa r&b złożona z czterech panów: Rob Brent, Jon Gordon, Michael Gordon, Courtney Vantrease. Zespół powstał w 2005 i pierwszy występ zaliczył na soundtracku do filmu "In The Mix", w którym zresztą występował Usher. Ich pierwszy singiel "Look At Her" dotarł do 53 miejsca listy Billboard Hot 100. W remixie tego kawałka pojawili się Lloyd, Bobby Valentino i Trey Songz. Ich debiutancki krążek zatytułowany "Private" będzie miał premierę w lipcu. A oto i drugi tytułowy zresztą singiel. Co zaskakujące kawałek bardzo zyskuje przez obecność Akona - jego partie są strasznie dzikie, ale przez to ciekawe.
peaked at #11 on my personal charts

Boy Stop by Rico Love
Cóż mogę napisać? Jego "Settle Down" kilka lat temu z soundtracku do filmu "In The Mix" powaliło mnie na kolana. Ten utwór co prawda tego nie uczynił, ale utwierdził w przekonaniu, że warto czekać na debiutancki krążek tego pana, który ma być zatytułowany "The 5th Element", a jego produkcją zajmie się nikt inny, a nasz Uszatek. Dodam, że wyciekło z niego już bardzo wiele, póki co nie do końca potwierdzonych, tracków, a ten jest jednym z nich. Na myspace Rico Love można za darmo pobrać dwa inne kawałki: "Money Right" i "It's Ok".
failed to my personal charts

Brak komentarzy: