wtorek, maja 15, 2007

Badu Iz Comin', czyli coraz bliżej premiery 'Badu Iz Um'

Wciąż nie wiemy, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego krążka królowej Badu, wstępnie zatytułowanego 'Badu Iz Um', a wg ostatnich plotek 'Badu 97'. Tymczasem mam dla Was nowy, nie do końca świeży, ale nowy utwór, który na 99% znajdzie się na nowym albumie w przeciwieństwie do 'Music Is Everything (Real Thing)', którego obecności na przyszłym dziele zaprzeczyła sama Erykah. Kawałek nosi tytuł 'Your Mind' i Badu intensywnie promowała go podczas ostatniej letniej trasy koncertowej (m.in. wykonała go także na samym początku koncertu w Warszawie, o czym zresztą pisałem). Rip, który dla Was mam pochodzi właśnie z jednego z występów - jest więc to wykonanie na żywo. Jakość nie powala, ale kawałek z pewnością tak. Polecam i zapraszam do pobierania!

Posłuchaj/pobierz "Your Mind"

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

milo ze to nie wy rippowaliscie songa ;/

Anonimowy pisze...

wypadałoby by mi podziękować za rip a nie ukraść go z grona
:/

diggerowa pisze...

jakoś mnie kompletnie nie jara to że wydaje album. no tak po prostu.

Fylyp pisze...

Kochany Anonimowy, Ty jedyny masz program do ripowania? O ile mi wiadomo wideo, z którego zostało zripowane audio jest na największym fansajcie Eryki w necie i każdy mógł sobie je ściągnąć, a potem ściągnąć audio, więc proszę się tu nie burzyć :)))

siostra pisze...

buehe sa juz jazdy znaczy ze jestesmy popularni :P

Fylyp pisze...

Buehehe Siostro *w00t*

aaktt pisze...

Ej serio to ja convertowałem z video do audio. Nawet birate wybrałem nietypowy, żeby nie było, bo zwykle rippuję do 128 ^_^

Ruda:) pisze...

a ja pania Badu uwielbiam przez duże "U" i tyle chciałam powiedzieć:P