sobota, marca 03, 2007

Z cyklu "Back in the day": Toni Braxton's 'Maybe'Stwierdziłem, że ostatnio nie działo się nic na tyle ciekawego, aby spokojnie móc uraczyć was porcją jakichś ekscytujących pikantnych newsów, w związku z czym zdecydowałem się nieco powrócić do przeszłości, a w zasadzie do roku 2001 i wydania przez Toni Braxton czwartego i ostatniego już zarazem singla z albumu "The Heat".

Piosenka o wielkim potencjale została w znakomity sposób zremixowana i z pewnością odniosłaby ogromny sukces... Mimo to, do tego nie doszło. Kawałek dotarł w USA ledwie do 74 miejsca na liście R&B, a o Hot 100 nie było mowy. Otóż piosenkarka w ostatniej chwili postanowiła nie wydawać teledysku, do utworu, bo wydał się jej zbyt odważny. Nieco ponad 1-minutowy fragment klipu pojawił się później na DVD z klipami artystki. Można go zobaczyć poniżej.Jak zapewne widzicie i słyszycie zarówno utwór jak i klip miały ogromny potencjał, który niesłusznie zmarnowano. Dodam, że na chwilę obecną Toni jest jedną z moich ulubionych czarnych artystek i bardzo często zdarza mi się powracać do jej płyt.

Posłuchaj / pobierz "Maybe (Album Version)"
Posłuchaj / pobierz "Maybe (Radio Edit Remix)"

3 komentarze:

Bahia Oawi pisze...

wielka szkoda, ze nie wyszedl klip do tej piosenki bo jest jedna z moich najulubienszych od Toni. remix fajny ale wole oryginal. w ogole fajnie by bylo gdyby pani Braxton wydala jakis kolejny singielek z 'Libry' :)

aaktt pisze...

Na singielek z 'Libry' chyba już trochę za późno biorąc pod uwagę fakt, że album wyszedł w 2005 i żaden z trzech singli z podstawowej wersji płyty nie odniósł zamierzonego sukcesu :( Poza tym Toni przecież straciła jakoś ostatnio kontrakt z wytwórnią po tym jak pozwała ich do sądu...

* pisze...

Female Twista ;) Szkoda szkoda. Ale wszystko co dobre kiedyś się konczy.