niedziela, listopada 04, 2007

Beyoncé bardziej taneczna na nowej płycie?Na kolejnej płycie Beyoncé Knowles usłyszymy więcej tanecznych rytmów. Amerykańska piosenkarka nawiązała bowiem współpracę z przedstawicielami sceny dance.

Beyoncé zaprosiła do współpracy, na razie przy jednym nagraniu, dance'owy duet The Freemasons.

- To będzie wielka płyta, która będzie mogła konkurować z ostatnimi dokonaniami Britney i Rihanny - zapewnia James Wiltshire, połowa duetu. - Beyoncé i jej współpracownicy wiedzą, jakie błędy zostały popełnione przy poprzednim albumie. Był zbyt amerykański, zbyt R&B i zbyt prosty. Tym razem można się spodziewać bardziej międzynarodowych brzmień, które trafią do szerszej publiczności.

Beyoncé zdecydowała się na współpracę z Wiltshirem i drugą połową duetu, Russellem Smallem, po usłyszeniu przygotowanych przez nich remiksów jej piosenek "Déja Vu" i "Beautiful Liar". - Od tamtej pory jej menedżment kontaktuje się z nami niemal codziennie - dodał James Wiltshire.

Co ciekawe, The Freemasons zostali poproszeni o przygotowanie remiksów singla Britney Spears "Gimme More" i jednej kompozycji Donny Summer, ale odmówili, aby móc pracować z Knowles.


No nie wiem.

5 komentarzy:

coolfool pisze...

Tak, idąc w kierunku Britney Spears dotrzemy, b. daleko, doskonały pomysł.

aaktt pisze...

I po co to pogrubienie? Żeby móc konkurować z Rihanną?

siostra pisze...

własnie tez sie zastanawiam.
zeby było wiadomo kto jest gwiazda tej strony ;)

vanilla pisze...

Bee taneczna? troche sie boje, co z tego wyjdzie.

stkitten pisze...

to jest akurat cholernie pozytywna wiadomość, już kiedyś doszedłem do wniosku, że jakby cały bday zremixowali freemasons, to bym go kupił. no, zobaczymy co z tego wyjdzie.