piątek, lipca 14, 2006

Nowa muzyka od Roots i Pharrella

Już za dziesięć dni premiera solowego krążka Pharrella In My Mind. Tymczasem do Internetu przedostaje się coraz więcej materiału z tego wydawnictwa. Póki co poza singlowymi trackami i kompozycjami zaprezentowanymi internautom przez samego Pharrella, nie pojawiło się nic nieoczekiwanego. Jednakże w ostatnich dniach otrzymaliśmy dwa nowe utwory z In My Mind. Pierwszy z nich to Baby, który Pharrell wykonał już kiedyś na żywo z Nelly'm. Dopiero teraz jednak pojawiła się wersja studyjna. Drugi utwór również pochodzi z debiutanckiego wydawnictwa Pharrella i nosi tytuł Raspy Shit. Dodatkowo Pharrell udzielił się także w pierwszym singlowych utworze promującym nowy krążek Ludacrisa Release Therapy. Kawałek został nazwany Money Maker. Zapraszam do słuchania i pobierania.

Nową płytę tego lata wydaje także The Roots. Krążek ukaże się dokładnie 29 sierpnia. Ostatnio poza singlowym Don't Feel Right i Long Time wyciekły jeszcze dwa nowe utwory promujące to wydawnictwo. Nowe utwory to In The Music oraz Clock With no Hands. Oba można ściagnąć ze strony Spine Magazine (w linkach). Ja na razie zweklam z pobraniem tych kawałków, bo nie chcę psuć sobie wrażenia przy przesłuchiwaniu całej płyty, a przecież do premiery jeszcze półtora miesiąca... Jeśli panowie w taki sposób będą pilnować swojej muzyki, to z pewnością jeszcze przed końcem lipca do Internetu wycieknie cały album, a tego bym nie chciał (i jak podejrzewam - oni także).

6 komentarzy:

siostra pisze...

z jednej strony przykładam rękę do tego rozpowrzechniania muzy w necie, z drugiej sie wkurzam bo płyty sa przez to przesuwane lub odkładane coraz częsciej na półkę. porażka. mam nadzieję że Roots ukażą się w terminie.

Fylyp pisze...

Okładka Pharrella beznadziejna, chlyp ;( Ale album raczej kupię :D

Siostro - to czekam na kolejną Selekcję ;D tylko ma być coś dobrego :>

Soulbrother pisze...

Hej Aaktt! Trochę masz nieaktualne źródła, bo właśnie zasysam nowych Rootsów i czekam aż mi się magaupload/rapidshare odblokuje bo Pharrell nowy też przeciekł ;-) Pozdro

aaktt pisze...

juz wszystko powyciekało? ehhhhhhhhhh...

a masz może linki?

siostra pisze...

oh god... zaraz to znajde aaktt..

siostra pisze...

znalazłam wszystko na torrentach jak chcesz..