piątek, czerwca 30, 2006

Kłopoty w raju - Jamie Foxx vs Kanye West

Najwyraźniej Jamie Foxx i Kanye West nie są już przyjaciółmi. Wyraźnie widać to było na ostatnim wręczeniu nagród BET. Serwis MediaTakeOut.com twierdzi że spięcia między nimi ciągną się od miesięcy.
Zaczęło się na początku tego roku podczas próby do występu na Grammy Awards. West rzekomo powiedział do Foxxa podczas próby, żeby się odsunął i patrzył jak występuje prawdziwa gwiazda (mając na mysli siebie oczywiście). Zazwyczaj spokojny Foxx stracił panowanie nad sobą i wystrzelił z próby jak rakieta. Podobno potem powiedział do swojego publicysty "czy ten koleś* wie kim ja jestem? czy oglądał wręczenie Oskarów?"
Podczas wręczenia nagród BET wrogość obu wykonawców do siebie była zauważalna. Kiedy odbierali nagrodę dla najlepszego duetu Kanye West próbował obniżyć napięcie dziękując Jamiemu za współracę. Ale Foxx nie był gotowy na rozejm. Podczas gdy Kanye wygłaszał swoje podziekowania, Jamie Foxx stojąc za nim robił miny aż w końcu wyciągnął przenośny wiatraczek i uniósł go nad głową Westa. W swoim podziękowaniu nie uwzględnił tez Kanye.
MediaTakeOut.com udało się złapać Jamiego Foxxa w Los Angeles i spytać o to co robił na scenie z wiatraczkiem nad głową Kanye. Jamie odpowiedział "ktos musiał wreszcie ochłodzić zapał tego kolesia".


*słowo n***a zastąpiłam słowem "koles" jako, że nie ma ono neutralnego odpowiednika w języku
polskim

1 komentarz:

isa pisze...

no nie, nie podoba mi sie to, lubilam ich jako duet:P