sobota, kwietnia 28, 2007

You rock, You rule!

W związku z faktem suszy newsowej pozwolę sobie wykorzystać ten moment na podziekowanie naszym wiernym czytelnikom z okazji przekroczenia liczby 15 tysięcy odwiedzin. Mamy około stu wejsc dziennie a to juz niezłe grono (nie mylic z grono.net). Pozwoliłam sobie spojrzec w statystyki i wynotowac skąd (rzekomo) pochodza nasi czytelnicy.
Much love dla wszystkich pochodzących z miast i okolic: Warszawy, Gliwic, Katowic, Krakowa, Elbląga, Skarzysko-Kamiennej, Kielc, Trzebnicy, Wrocławia, Włocławka, Opola, Piotrkowa Trybunalskiego, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska, Szczecinka, Lublina, Białegostoku, Czarnocina. Was moi drodzy komputer odnotował. Ale jeszcze więcej miłosci dla ludzi z miasteczek i miast, których nazwy nie pokazały się w naszej tabelce (co ciekawe nie pokazała się tam Łódź, z której pochodzę). Jestescie siłą, która nas napędza do pisania o tym co kochamy. Wpadajcie dalej i zaznaczajcie swoja obecnosc. Najlepiej w komentach. :)
PEACE AND MUSIC!

6 komentarzy:

Fylyp pisze...

Świetna grafika! :) Brawo dla nas wszystkich :)

Bahia Oawi pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Bahia Oawi pisze...

Soul Bowl rządzi, luv ya!!

hmm pisze...

Jak zrobic w blogspocie tak, ze jak sie nacisnie obrazek to przechodzi sie do nasteonej strony?

Beci pisze...

Wczoraj 2 razy usiłowałam napisać komentarz i widzę, że się nie zapisał. Tak to jest, jak komentarze wyskakują w osobnym okienku. A może ustawilibyście, żeby komentarze były na stronie? :) Bo mi się często w tym pop-upie nic nie wyświetla :/

A tak btw, Warszawa pozdrawia Soul Bowla :*

* pisze...

Cz-wa jeszcze :P