sobota, sierpnia 19, 2006

Wyjścia i występy

Ok, wracam do was. Koniec wakacji. Na początek mały miks tego co ostatnio na pierwszych stronach blogów plotkarskich.

Janet oczywiscie robi swoje i promuje swój album gdzie tylko się da pokazując się na wszystkich możliwych galach. Tutaj na The Radio One 25th Anniversary Gala.


Na której Beyonce dała mały występ. Fajna sukienka. Podarujemy sobie jej nowe fotki promo bo ja na razie nie mam zamiaru tego co ona próbuje mi sprzedać kupić.


Wiecie już pewnie, że Mya przygotowuje nowy album. Ostatnio niespodziewanie pojawiła się w Macy's. Też widać szykuje się do promocji. Czekamy na teledysk do Ayo.

Duet Gnarls Barkley wystąpił na Central Park Summer Stage. Uwielbiam Cee-Lo - jest takim małym, fajnie spiewającym trollem. No i nie możecie pominąć płyty St Elswhere. Jedna z obowiązkowych w tym roku.

Ooooo jak słodko. Kanye West ze swoja narzeczoną (taaak, podobno dał jej pierscionek) wychodzą z restauracji Mr. Chow's. Dziewczyna jest słodka. Boski outfit. Chcę te torbę.

No i wracając do nagminnych promocji to coraz częsciej widac też Monicę. Tutaj na nagraniu audycji radiowej w Planet Hollywood. Nie jestem pewna co do tych włosów. Hit czy kit?

1 komentarz:

Najv pisze...

hmmm Janet nie lubie , Bee przestalam lubic zostaje mi więc Mya do czekania na płyte, bo wypada na cuś czekać nie?? :P:P:P