Pokazywanie postów oznaczonych etykietą the roots. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą the roots. Pokaż wszystkie posty

środa, listopada 07, 2007

Nowy teledysk: Jay-Z - Roc Boys (And the winner is...) HOT!


Prezentuję świeży leak, klip miał premierę na BET, do świetnego kawałka powstał prwadziwie gwiazdorski teledysk, reżyseri Chrisa Robinsona. Oprócz Jigga na ekranie przewijają się takie sławy jak: Mariah Carey, Cassie, Diddy, Nas, Pan z The Roots i Swizz Beatz (not sure), Beanie Sigel, Tru Life, Irv Ghotti. Może TY wypatrzysz kogoś jeszcze?


sobota, kwietnia 07, 2007

Koncertowa wiosna

Podsumujmy nadchodzącą hip hopowa wiosnę w Polsce:


9 kwiecień - M.O.P - Warszawa (klub The Fresh)

15 kwiecień - Craig G i Marley Marl - Poznań (klub Eskulap)

23 kwiecień - Busta Rhymes - Warszawa (klub Palladium)

12 maj - Killah Priest - Poznań (klub Blue Note)

13 maja - Redman - Katowice (Nowy Megaklub)

26 maja - Naughty By Nature - Łódź (juwenalia)

8 czerwca - NaS - Warszawa - szczegóły nieznane

29 czerwca - The Roots - Gdynia (lotnisko Babie Doły) - Heineken Open'er Festival

30 czerwca - Beastie Boys - Gdynia (lotnisko Babie Doły) - Heineken Open'er Festival

czwartek, kwietnia 05, 2007

Busta Rhymes w Polsce


Z przyjemnością zawiadamiamy, że jeszcze w kwietniu odbędzie się pierwszy i jedyny koncert w Polsce Busta Rhymsa w ramach trasy "The Big Bang Tour" 2007. Organizatorem jest Firma Pimp Energy Drinks, zaś do realizacji i obsługi eventu została zatrudniona firma Plej. Koncert odbędzie się 23 kwietnia 2007 w warszawskim Klubie Palladium (dawne Kino Palladium) ul. Złota 9. Szczegóły niebawem.


Source:hip-hop.pl


To jest jakis niesamowity najazd gwiazd amerykańskiego hip hopu na Polskę. Przypomnijmy, ze w tym roku pojawił sie juz u nas w kraju Method Man. 9 kwietnia bedziemy mieli okazje goscic M.O.P (wwa) oraz niedługo potem bo 26 maja Naughty By Nature (ldz). 8 czerwca wystąpi NaS (znów wwa) a na Openerze w Gdyni zobaczymy The Roots i Beastie Boys. Niebo dla fanów hip hopu.
Czyżby brak targetu w Stanach? Heheh.