Kilka nowych songów na zakończenie tygodnia :)
Ashanti - Hey Baby (After The Club)

Kawałek
"Hey Baby (After The Club)" jest zapowiadany jako pierwszy singiel z nadchodzącej płyty
Ashanti "The Declaration". Wyprodukowali go
7 Aurelius i
Mario Winans, który udziela się w piosence wokalnie. Swoje palce maczał tu też
Diddy, co słychać bardzo wyraźnie - "Hey Baby" zawiera elementy żywcem wyjęte z
"Last Night", które Puffy nagrał razem z
Keyshią Cole. Poza tym rażącym podobieństwem, kawałek jest bardzo porządny, melodyjny i uroczy - nie jestem jednak do końca przekonana, czy to najlepszy wybór na comebackowy singiel dla Ashanti...
DOWNLOADMya - The Only One

Utwór
"The Only One" Mya umieściła na swoim MySpace kilka dni temu. Pochodzi on z sesji nagraniowej do albumu
"Liberation" (premiera 23 października... przynajmniej dopóki nie podadzą nowej daty ;)), ale nie znajdzie się na ostatecznej wersji krążka. Mimo to warto posłuchać - emocjonalne mid-tempo.
DOWNLOADDanity Kane - Take It Further

Nie interesuję się zbytnio pannicami z
Danity Kane, nie rozróżniam ich i nawet nie znam ich imion, ale niedawno wpadła mi w ręce ich piosenka
"Take It Further" - posłuchałam i zdecydowanie przypadła mi do gustu! Jest bardzo sexy i zmysłowa. Nie pytajcie mnie, skąd pochodzi - ponoć to jakiś nowy wyciek ze studia, w którym pracują nad drugim krążkiem, ale nie dam sobie za to ręki uciąć. Zamiast się zastanawiać, pobierajcie!
DOWNLOADM.I.A. - Boyz (Remix) ft. Akon & Rock City

I na sam koniec coś od mojej faworytki, czyli Mayi Arulpragasam aka
M.I.A. - remiks pierwszego singla z jej najnowszej płyty
"Kala". Na featuringu pojawili się
Rock City oraz...
Akon. Przeraziłam się, gdy usłyszałam o tym ostatnim, ale ku mojemu zdziwieniu, wcale nie zepsuł tego remiksu. Wraz ze swoim kompanem nadał piosence
"Boyz" bardziej reggae'owego klimatu. Warto się zapoznać :)
DOWNLOAD