
Artist: Estelle
Title: Shine
Label: Atlantic Records / Homeschool Records
Source: CDDA
Year: 2008
Time: 47:36
Size: 61,9 MB
Bitrate: avg. 181kbps
Mode: Joint-Stereo
Tracklist:
01. Wait A Minute (ft. Will.I.Am)
02. No Substitute Love
03. American Boy (ft. Kanye West)
04. More Than Friends
05. Magnificent (ft. Kardinal Offishall)
06. Come Over
07. So Much Out The Way
08. In The Rain
09. Back In Love
10. You Are (ft. John Legend)
11. Pretty Please (ft. Cee-Lo)
12. Shine RE UP
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą estelle. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą estelle. Pokaż wszystkie posty
wtorek, kwietnia 08, 2008
Estelle - Shine [DL]
Zamieścił/a
siostra
339
komentarzy
Etykiety estelle
niedziela, października 28, 2007
Nowe teledyski: Anthony Hamilton, Sean Paul i Estelle
Anthony Hamilton - Do You Feel Me
(z soundtracku do nadchodzącego filmu American Gangster)
Sean Paul - Watch Dem Roll
Estelle - Wait a Minute (Just a Touch)
Zamieścił/a
siostra
1 komentarzy
Etykiety anthony hamilton, estelle, fresh, sean paul, teledysk, video
środa, października 17, 2007
Nowy John Legend latem 2008
Jak podaje rap-up.com nowy album Johna Legenda ukaże się latem 2008 roku. Wokalista nagrał już na niego 3 utwory. W jednym z nich towarzyszy mu, NIESTETY (!), will.i.am.. Cieszę się na nową płytę Johna, nawet pomimo tego will.i.ama. Jestem chyba w tej mniejszości, której podobało się ostatnie wydawnictwo Legenda, Once Again. Może nie było na nim takich fajerwerków, jak np. Used To Love U, ale był spójny i klimatyczny, w sam raz na taką porę roku jak teraz. Taka płytka zachęcająca do picia kakao, spacerów wśród suchych liści po parku i używania partnera jako podgrzewającej poduszki elektrycznej. A zatem John powraca w przyszłe wakacje, oby ! W międzyczasie zobaczymy nakręcony w Zanzibarze i Tanzanii teledysk do utworu Show Me, a w nowej wytwórni Johna HomeSchool/Atlantic Records wyjdzie album brytyjskiej wokalistki Estelle, na którym usłyszymy jej kolaboracje z Wyclefem Jeanem, will.i.amem, Swizz Beatzem, Markiem Ronsonem, Kanye Westem, Cee-Lo i samym Legendem. Rozumiem, że deficyt oryginalności w USA sięgnął takiego poziomu, że tę trzeba sprowadzać zza Oceanu. Cóż ...
Zamieścił/a
emm!
7
komentarzy
Etykiety album, cee-lo, debut, estelle, john legend, kanye west, mark ronson, once again, rap-up, swizz beatz, will.i.am
Subskrybuj:
Posty (Atom)
