Wiem, Sugah była pierwsza, ale nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności :) A telefon fajny. Ktoś może mi kupić.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą samsung. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą samsung. Pokaż wszystkie posty
wtorek, kwietnia 24, 2007
Beyoncé w reklamie Samsunga
Zamieścił/a
Fylyp
3
komentarzy
Etykiety beyoncé, commercial, samsung
Subskrybuj:
Posty (Atom)